Bezwaar en verzoek (ondernemers)

Bent u het niet eens met een beslissing van ons, bijvoorbeeld met de hoogte van een definitieve aanslag of navorderingsaanslag? Dan kunt u ons een bezwaar sturen.

Verzoek tot vermindering

Bent u te laat voor een bezwaar? Dan kunt u ons een verzoek sturen. Wij behandelen uw verzoek hetzelfde als wanneer u bezwaar had gemaakt.

In beroep gaan na bezwaar

Bent u het niet eens met onze beslissing op uw bezwaar? Dan kunt u in beroep gaan. Als u een verzoek hebt gedaan, kan dit meestal niet.

Bezwaar niet altijd nodig

Bij aangiftebelastingen zoals loonheffingen en btw is een bezwaar niet nodig als u een aangifte kunt verbeteren of aanvullen.

Wilt u bezwaar maken tegen een aanslag inkomstenbelasting? Doe dan eerst de Bezwaarcheck en lees wat voor u de eenvoudigste oplossing is.

Javascript staat uit in deze internetbrowser. U moet Javascript activeren om onze internetsite te zien.