Export - Teruggaaf bpm - Export buitenlands kenteken
Downloaden
De pdf kunt u lezen met Adobe Reader. Deze kunt u downloaden bij Adobe. De Belastingdienst is niet verantwoordelijk voor installatie en gebruik van de reader.
Met dit formulier kunt u om teruggaaf van bpm verzoeken bij export van een in het buitenland geregistreerd motorrijtuig.
Invulinstructie
U kunt dit formulier op uw computer invullen. Hiervoor hebt u Adobe Reader 9.0 of hoger nodig. Daarna moet u het formulier afdrukken, ondertekenen en versturen.
Retouradres
Stuur het ingevulde en ondertekende formulier naar:
Belastingdienst
Postbus 11
6400 AA Heerlen
Problemen met invullen?
U kunt het formulier het beste op een computer invullen. Wij kunnen een goede werking op een tablet of smartphone niet garanderen.
Lukt het niet om het formulier op uw computer in te vullen? Sla het formulier dan eerst op. Dit doet u door met de rechtermuisknop op de link van het formulier te klikken en te kiezen voor 'Doel opslaan' (deze term kan per browser anders zijn).