Poster en toelichting Verbod op contante betalingen van € 3.000 of meer

Er komt een verbod op contante betalingen van € 3.000 of meer. Dit verbod treedt in werking op 1 januari 2026. Als handelaar in goederen, kunsthandelaar en als exploitant van een pandhuis moeten betalingen van € 3.000 of meer vanaf het moment dat het verbod ingaat digitaal. U kunt dan nog steeds contante betalingen aannemen of doen tot en met € 2.999,99.

Downloaden

De pdf kunt u lezen met Adobe Reader. Deze kunt u downloaden op de website van Adobe. Wij zijn niet verantwoordelijk voor de installatie en het gebruik van de reader. Wanneer u andere software dan de Adobe Reader gebruikt om een formulier op onze website te openen, kunnen er fouten in het formulier ontstaan.

Deze documenten zijn een toelichting bij het nieuwe verbod. De uitgeschreven tekst staat op Verbod op contante betalingen van € 3.000 of meer

Javascript staat uit in deze internetbrowser. U moet Javascript activeren om onze internetsite te zien.