Aangifte motorrijtuigenbelasting verandering aan het motorrijtuig
Downloaden
De pdf kunt u lezen met Adobe Reader. Deze kunt u downloaden bij Adobe. De Belastingdienst is niet verantwoordelijk voor installatie en gebruik van de reader.
Met dit formulier doet u aangifte van een verandering aan uw personenauto, bestelauto of vrachtauto. Voor die verandering is geen aanpassing van het kentekenbewijs vereist, maar de verandering is wel van invloed is op de hoogte van de verschuldigde motorrijtuigenbelasting. U hoeft geen aangifte te doen als de verschuldigde belasting door de aangebrachte verandering niet wijzigt.
U kunt dit formulier niet gebruiken om teruggaaf van betaalde belasting te vragen.
Invulinstructie
Vul dit formulier in op uw computer. Hiervoor hebt u Adobe Reader 9.0 of hoger nodig. Daarna:
- druk het formulier af
- onderteken het formulier
- stuur het formulier naar het adres dat in het formulier staat vermeld
Problemen met invullen?
U kunt het formulier het beste op een computer invullen. Wij kunnen een goede werking op een tablet of smartphone niet garanderen.
Lukt het niet om het formulier op uw computer in te vullen? Sla het formulier dan eerst op. Dit doet u door met de rechtermuisknop op de link van het formulier te klikken en te kiezen voor 'Doel opslaan' (deze term kan per browser anders zijn).